תמי לאור
מובילת שנה

בעלת תואר שני בתרפיה בתנועה ובוגרת "כחותם" - בית ספר להכשרת יועצים ביוגרפיים. עוסקת בטיפול ובהוראת התנועה והריקוד. אוהבת לחפש ולגלות את החיבורים בין התחומים. מלמדת במדרשה את הקורס 'מסע ביוגרפי' על פי ההגות האנתרופוסופית. למידע על הקורס - קראו עוד:

מסע ביוגרפי

מדע הרוח האנתרופוסופי נוגע ומעמיק בכל היבטי חיינו, הן כאינדיבידואלים, והן כמשקפים של תהליכים בעולם. תחום הייעוץ הביוגרפי התפתח מתוך הידע האנתרפוסופי, והוא מאפשר התבוננות מעמיקה באירועי חיינו, כמו גם הזדמנות להתפתחות אישית. בקורס זה נעסוק במגוון נושאים מההגות האנתרופוסופית (התגשמות, 'התרחנות' שביעונים, גוף-נפש-רוח וכדומה), ונשלב ידע תיאורטי עם עבודה סדנאית חוויתית, וזאת דרך הביוגרפיה האישית של המשתתפים ובשילוב תרגילי אמנות.


תנועה דמיון וצבע

מה המשמעות של היותנו ישות גופנית? מה הקשר בין תנועה לתודעה? בקורס נתנסה ונחקור את עצמנו דרך המדיום של התנועה. התנועה מאפשרת לנו להתפתח ולצמוח – גופנית, רגשית, מנטלית ורוחנית. במהלך המפגשים נעבד את החוויה התנועתית דרך מדיטציה של הצ'אקרות, נכיר ונתנסה במשאבים התנועתיים של ה"מרחב הפתוח" (open floor), נבדוק איך הם באים לידי ביטוי בכל אחד, ונראה כיצד הם תורמים לפיתוח התודעה העצמית שלנו.